Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar!
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
ΠαραΛία Peracanga, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar! Guarapari με 5 υπνοδωμάτια.
Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος 350 τ.μ. Μπορούν να χρησιμοποιήσουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για να ετοιμάσουν ένα νόστιμο γεύμα. Υπάρχει επίσης βεράντα με θέα στον κήπο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- ΠαραΛία Meaipe959 χλμ.
- Tribo da Gaia755 χλμ.
- Mais929 χλμ.
- Ναός Sant'Ana1098 χλμ.
- ΠαραΛία Peracanga429 χλμ.
- Παραλία Bacutia93 χλμ.
- LuAzul1293 χλμ.
- Boulevard Bacutia Container Mall1117 χλμ.
- Παραλία Padres275 χλμ.
- Παραλία Guaibura1011 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Βιτόρια Αεροδρόμιο69 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar!;
Praia da Bacutia καθώς και ΠαραΛία Peracanga βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar!. - ❓
Στο το διαμέρισμα Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar! έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar! παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar!;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Bacutia, Cobertura Frente Para O Mar!.